Business Mixer w Krakowie

Krakowski Business Mixer z Prezesem Śnieżki

Już 28 września br., w siedzibie Business Link Kraków, odbędzie się Business Mixer, czyli inspirujące spotkanie dla osób związanych z krakowską sceną startupową. Na wydarzeniu w roli przedstawiciela biznesu wystąpi m.in. Prezes Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA – Piotr Mikrut.

Business Mixer to doskonała platforma do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz poszerzenia sieci kontaktów biznesowych. Spotkanie, zaplanowane na 28 września br., rozpocznie się o godz. 18.30 w Business Link Kraków, przy ulicy Mogilskiej 65/4 w Krakowie. Będzie składać się z 4 głównych części. Podczas pierwszej – Success Story, przedstawiciele dwóch startupów, które osiągnęły już rynkowy sukces, podzielą się swoimi doświadczeniami i zdradzą własny sposób na powodzenie w biznesie. Natomiast w ramach drugiego bloku – Startup  Pitch Contest, siedem nowych startupów powalczy o atrakcyjne nagrody i udział w elitarnym programie mentoringowym.

Następnie w segmencie Guru Biznesu wystąpi dwóch gości specjalnych: Wiceprezes Alior Bank SA – Krzysztof Czuba oraz Prezes FFiL Śnieżka SA – Piotr Mikrut. – Doceniam kreatywne i przedsiębiorcze osoby, wkraczające na scenę biznesową z innowacyjnymi pomysłami, które wkrótce mogą zrewolucjonizować rynek – mówi Piotr Mikrut, Prezes FFiL Śnieżka SA. – Ponad 30 lat temu Śnieżka też była na początku drogi, a dziś w całej grupie kapitałowej zatrudniamy około 1000 pracowników i wytwarzamy rocznie około 140 mln litrów różnego rodzaju wyrobów chemii budowlanej. Dobry pomysł, konsekwencja w działaniu, znajomość biznesowych reguł, zorientowanie na klienta – to wszystko pomaga w dążeniu do sukcesu – dodaje Piotr Mikrut, który swoim know-how w tym zakresie podzieli się podczas Business Mixer w Krakowie. Spotkanie zwieńczy Networking, będący wstępem do części nieoficjalnej i kuluarowych rozmów o biznesie.

FFiL Śnieżka SA – jest jednym z czołowych producentów farb i lakierów w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, firmą z ponad 30-letnią tradycją biznesową. Spółka, jako jedyna w  swojej branży jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych oraz kontrolowana przez polski kapitał. Śnieżka posiada w portfolio m.in. takie marki jak: Śnieżka, MAGNAT, Vidaron, Foveo-Tech czy Beston. Wszystkie wyroby produkowane są w oparciu o System Zapewniania Jakości ISO 9001.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy odbywają się pod adresem: business-mixer.evenea.pl.

Leave a Reply